Kaymakam V. Sayın Mehmet KAYA,   Ramazan Bayramı öncesinde Şehit Havacı Er Abdurrahman MİDİK ve Şehit Uzm. J.III.  Kad.  Çvş. Süleyman DANACI’ nın  kabristanlarını ziyaret ederek şehitlerimiz için dua ettiler. Şehitlik ziyaretinde Kaymakam V. Sayın Mehmet KAYAnın yanı sıra Mühimmat Bölük  Komutanı ,  İlçe  Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Amiri, İlçe Müftüsü,  İlçe Yazı İşleri Müdürü ve Şehitlerimizin yakınları bulundu.
Akabinde   Sayın  Kaymakamımız Mühimmat Bölük Komutanlığını, İlçe jandarma Komutanlığını, İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret ederek , askerlerimizle ve  polislerimizle bayramlaştı.
Sayın  Kaymakamımız  İlçemizde ikamet eden Şehit ve Gazi Ailelerimize ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında Devletimizin her zaman Şehit ve  Gazi Ailelerimizin yanında olduğunu ve olacağını onlara minnettar olduğumuzu  söyleyerek böyle büyük güçlü bir ülkede hür yaşayabiliyorsak bunu onlara borçluyuz. Şehitlerimizin aileleri ve Gazilerimiz hepimize emanettir. Bu nedenle her zaman başımızın tacı olduklarını belirterek bayramlarını kutladı.