Kaymakam V. Sayın Mehmet KAYA’ nın ev sahipliğinde Polis Evinde düzenlenen iftar programına, Savcı Bahri YALÇINÖZ, Toprakkale  Belediye Başkanı İbrahim DEMİRCİ, Albay Tarık  ŞENTÜRK,  Cezaevi Müdürleri,  Kurum Amirleri, Türkiye Harp Malulu Gaziler- Şehit –Dul ve Yetimler Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş ÖKSÜZ,   Şehit Aileleri,  Gaziler ve yakınları katıldı.

Şehit Aileleri onuruna düzenlenen iftar programında tüm masaları dolaşarak Şehit Aileleriyle yakından ilgilenen  Kaymakam  V. Sayın Mehmet KAYA, Şehit Ailelerimizle bir arada olmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, ayrıca Şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ettiklerini de ifade etti.

Program İlçe Yazı İşleri Müdürü Aysel TEMEL’ in selamlama konuşması ile başladı. Sonrasında Şehit Uzm. J. V. Kad. Çvş. İbrahim ETİZ’ in annesi Sultan ETİZ’ in  konuşmasının   ardından Türkiye Harp Malulu Gaziler- Şehit –Dul ve Yetimler Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş ÖKSÜZ  ve  Şehit Uzm. J. Çvş. Sedat YILDIZ’ ın babası Fahri YILDIZ’ ın Kaymakam V. Sayın Mehmet KAYA’ ya  plaket takdimiyle devam etti.

Mübarek Ramazan ayının dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma duygularının zirveye yükseldiği kutsal bir ay olduğunu belirten Kaymakam V. Sayın Mehmet KAYA,  Şehit ve Gazilerimiz aziz milletin göz bebeğidir. Onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu coğrafyanın bizlere vatan edinilmesi, aziz şehitlerimizin, gazilerimizin fedekarlıkları  ve kahramanlıkları sayesinde oldu. Onların sayesinde bugünlere geldiğimizi biliyoruz. Bütün aziz şehitlerimizi, ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz. Ruhları şad olsun’’ dedi.                                                                    
 
“Devletimiz her zaman değerli Şehit Ailelerimizle birliktedir. Bütün devlet kurumları olarak yanınızda ve hizmetinizde olduğumuzu bir kez daha tekrar ediyorum. Cenab-ı Hakk bu mübarek ayın feyzinden, bereketinden en iyi şekilde istifade etmeyi hepimize nasip etsin. Ramazan ayının İlimize, Ülkemize, Alem-i İslam'a huzur, saadet ve selamet getirmesini Yüce Allah'tan niyaz ederim” dedi.