SAYIN KAYMAKAMIMIZ ALİ YILDIRIM DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ NEDENİYLE ZİYARETLERDE BULUNDU
 
 
        Sayın Kaymakamımız Ali YILDIRIM Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle İlçemizde bulunan yaşlılara ziyarette bulundu. Türk Toplumunu diğer Milletlerden ayıran en önemli özelliğin Aile yapısı olduğunu, Aile büyüklerinin ve yaşlıların toplumumuzda çok önemli bir yeri olduğunu belirten Sayın Kaymakamımız; ''Geçmişten günümüze bir kültür köprüsü olmuş, yaşamları boyunca çocuklarına, torunlarına, içinde yaşadığı topluma, ülkesine ve dünyaya hizmet etmiş yaşlılarımızın, bedensel ve ruhsal olarak işlevselliğinin azaldığı söz konusu dönemlerinde her türlü  ihtiyaçlarının karşılanarak yaşam kalitelerini artırmak öncelikli görevimiz olmalıdır.
      Devletimiz, insanımızın değer yargıları arasında var olan yaşlıya sevgi, dayanışma ve saygı yaklaşımını, değişen toplum yapısı içinde ve bilimin ışığında profesyonelce hizmet  alanlarına taşıyarak, yaşlı vatandaşlarımıza götürülecek hizmetlerin kalitesini ve çeşitliliğini  artırmaya yönelik çalışmalarını gayretle sürdürmektedir. Bu manada devletimizin sağladığı imkanlar ve sunduğu hizmetlerin her geçen gün daha mükemmel hale getirilmesini sağlamak, öncelikli hedefimiz arasında yer almaktadır.
    Bu duygu ve düşüncelerle; Bugünlerimizin mimarı olan saygıdeğer  büyüklerimizin Dünya Yaşlılar  Günü’nü  en kalbi duygularımla kutluyor,  sağlıklı,  huzurlu, mutlu ve  hayırlı ömürler diliyor, ellerinden hürmetle öpüyorum'' dedi.