SAYIN KAYMAKAMIMIZ MEHMET MARAŞLI’YA ’A VEDA YEMEĞİ
          Toprakkale de 1,5 yıldır görev yapan ve tayini Nevşehir Ürgüp Kaymakamlığı’na  çıkan  Kaymakamımız Sayın Mehmet MARAŞLI onuruna Kaymakamlık tarafından  yemek verildi.

          Yemeğe Kaymakam Sayın  Mehmet MARAŞLI, Hanımefendi Arzu GÜLERYÜZ MARAŞLI, Osmaniye Milletvekili Sayın Suat ÖNAL, Şehit ve Gazi aileleri, Belediye Başkanları,Jandarma Komutanı, Emniyet Amiri , Daire Amirleri ve personeller, Mahalle ve Köy Muhtarları da  yemeğe eşlik etti.

          Yemeğin ardından Yazı İşleri Müdürü Aysel TEMEL , Sayın Kaymakamımız ile  ilgili yaptığı açıklamada; “ Geçen 1,5 yıl boyunca devleti temsil eden Kaymakamımızla çok uyumlu bir çalışma dönemi geçirdik, hanımefendi Arzu GÜLERYÜZ MARAŞLI’ya da “ Hayatın Anlamı Kitap “Projesi Koordinatörlüğünü üstlenerek vermiş oldukları hizmetten dolayı teşekkür etti. Umarım yeni  görev yerinde başarılı olur ve her zaman burada kendilerini misafir etmekten sevinç duyarız. Kendisini tanıdığımız için çok memnunuz ” dedi.
 
            Sayın Milletvekilimiz Suat ÖNAL yaptığı konuşmada; Toprakkaleye vermiş oldukları hizmetten dolayı teşekkür ederek, yeni görev yerinde başarılar diledi.

Kaymakam Sayın Mehmet MARAŞLI Toprakkale de görev yapmaktan çok büyük mutluluk duyduğunu, yoğun ama güzel bir görev süresi geçirdiğini ifade ederek, davete icap eden tüm konuklara teşekkür etti."
 
       Yemek programı, Kaymakamımız Sayın Mehmet MARAŞLI’ya Sayın Milletvekilimiz, daire amirleri ve personelleri tarafından hediye ve plaket takdim edildikten sonra hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile son buldu.